Mám záujem

Sporte si s Financopediou

Investovanie je super vec, no pre isté potreby, respektíve ciele, je investovanie až príliš rizikové. Práve preto existujú rôzne sporiace produkty či konzervatívnejšie investičné nástroje, ktoré Vám dokážu Vaše ciele splniť aj v kratšom horizonte.

Kedy využívame sporenie?

Či už je to držanie finančnej rezervy, sporenie na bývanie, ktoré plánujete riešiť o pár rokov, alebo sporenie vekovo starších ľudí, ktorým už investičný horizont nedovolí podstupovať pri investovaní také vysoké riziko, aké dokážu podstúpiť mladí ľudia. Práve pre tieto prípady vznikli rôzne sporiace účty či stavebné sporenia.

Mám záujem o sporenie

Ako Vám v sporení pomôžeme my?

Pomôžeme Vám určiť si ciele.
Nastavíme a sprostredkujeme sporiace produkty podľa Vašich potrieb.

Ako sa na sporenie pozeráme my?

Ľudia si často mýlia pojmy investovanie a sporenie. Investovaním svoje úspory zhodnocujeme, zatiaľ čo sporením svoje úspory len akumulujeme s často minimálnym alebo žiadnym zhodnotením. To však neznamená, že by sme si mali prestať sporiť a namiesto toho by sme mali všetky peniaze investovať.

Dozvedieť sa viac
29.01.2022
Ako sa na sporenie pozeráme my ?
Investovaním svoje úspory zhodnocujeme, zatiaľ čo sporením svoje úspory len akumulujeme s často minimálnym alebo žiadnym zhodnotením. To však neznamená, že by sme si mali prestať sporiť a namiesto toho by sme mali všetky peniaze investovať.
Čítať viac...

Naši partneri