Mám záujem

Investujte s Financopediou

Investovanie je ten najjednoduchší spôsob, ako si vybudovať majetok. Nie je to nič zložité ani na to nepotrebujete vyštudovať tri vysoké školy. Stačí si len zvoliť správnu stratégiu, s ktorou Vám radi pomôžeme. Potom už len musíte dopriať Vašim úsporám dostatočný čas, aby sa prejavilo zložené úročenie a úspech sa určite dostaví.

Prečo investovať?

Za všetko hovoria čísla. Napríklad najznámejší akciový index S&P 500 má priemerné historické zhodnotenie na úrovni 10% ročne. Ak by ste cez Financopediu investovali do S&P 500 každý mesiac 100 eur po dobu 20 rokov, s rovnakým priemerným zhodnotením by ste mali na konci investovania nasporených 68 282 eur po odpočítaní poplatkov.

Mám záujem investovať

Ako vám v investovaní pomôžeme my?

Pokiaľ už máte existujúce investície, vyhodnotíme, či by na trhu neboli pre Vás lepšie možnosti.
Pokiaľ sa rozhodnete, že budete spolu s nami riešiť investovanie, najprv Vás do investovania zasvätíme a vysvetlíme Vám, ako to funguje.
Pomôžeme Vám určiť si investičné ciele a investičný horizont.
Na základe toho a celkovej analýzy Vašich financií Vám vyberieme investičné portfólio na mieru.
Vytvoríme za Vás zmluvu a vyriešime všetku administratívu spojenú s ňou.
Počas celej doby investovania sa budeme o vašu investíciu starať a v prípade noviniek na trhu prispôsobíme portfólio aktuálnej situácii.

Ako funguje investovanie s nami?

Investovanie je vo svete obrovský fenomén, ktorý naberá stále viac a viac na popularite. Na Slovensku však kvôli bývalému režimu, ktorý za tie roky výrazne poznačil naše správanie vo finančnom svete, len postupne začíname prichádzať na to, že investovanie je úplne bežná ľudská činnosť, ktorú by sme mali robiť všetci.

Dozvedieť sa viac
16.01.2022
Ako funguje investovanie s nami?
Investovanie je vo svete obrovský fenomén, ktorý naberá stále viac a viac na popularite. Na Slovensku však kvôli bývalému režimu, ktorý za tie roky výrazne poznačil naše správanie vo finančnom svete, len postupne začíname prichádzať na to, že investovanie je úplne bežná ľudská činnosť, ktorú by sme mali robiť všetci.
Čítať viac...

Naši partneri