Mám záujem

Neživotné poistenie

Ak Vás už nebavia rôzne porovnávače na Internete či stretnutia v poisťovni, nechajte to radšej na nás a ušetríte si tým kopu času a energie, ktorú môžete využiť zmysluplnejšie.

Prečo nechať výber neživotného poistenia na nás?

Pretože sa rovnako ako pri ostatných finančných produktoch pozeráme na každý produkt komplexne a našim cieľom je, aby všetko do seba zapadalo a mali ste v tom systém a prehľad. Obzvlášť pri poistení majetku často rozhodujú detaily vzhľadom k tomu, že existuje nespočetné množstvo rizík, v ktorých sa bežný človek len veľmi slabo vyzná.

Mám záujem o neživotné poistenie

Ako Vám s neživotným poistením pomôžeme my?

V prvom rade si prejdeme, ktoré poistenie má pre Vás zmysel a ktoré poistenie nepotrebujete.
V druhom rade Vám prepočítame, či za rovnakú, respektíve nižšiu cenu, nemôžete platiť niečo lepšie.
Ak nájdeme spolu to správne riešenie, vytvoríme za Vás zmluvu a vyriešime všetku administratívu spojenú s ňou.
V prípade poistnej udalosti Vám ju pomôžeme nahlásiť do poisťovne, aby ste čo najskôr dostali poistné plnenie.

Ako sa pozeráme na neživotné poistenie?

Neživotné poistenie je rovnako dôležité ako životné. Niektoré poistenia sú dokonca dané zo zákona ako napríklad povinné zmluvné poistenie, bez ktorého nemôžeme vyjsť s autom na cestu, poistenie zodpovednosti za škodu v zamestnaní či poistenie nehnuteľnosti, ktoré musíme mať uzatvorené, ak máme našu nehnuteľnosť založenú v prospech banky.

Dozvedieť sa viac
29.01.2022
Ako sa pozeráme na neživotné poistenie my?
Neživotné poistenie je rovnako dôležité ako životné. Niektoré poistenia sú dokonca dané zo zákona ako napríklad povinné zmluvné poistenie, bez ktorého nemôžeme vyjsť s autom na cestu, poistenie zodpovednosti za škodu v zamestnaní či poistenie nehnuteľnosti, ktoré musíme mať uzatvorené, ak máme našu nehnuteľnosť založenú v prospech banky.
Čítať viac...

Naši partneri