Mám záujem

Dôchodok s Financopediou

Väčšine z Vás ostáva niekoľko desiatok rokov do dôchodku, a tak to možno nie je pre Vás téma číslo jeden. Ak sa však pozrieme do budúcnosti, Váš príjem klesne približne na 1/3 z toho, čo ste celý život zarábali, a preto je nevyhnutné začať riešiť tému dôchodku čo najskôr.

Prečo riešiť dôchodkové zabezpečenie s Financopediou?

Venovali sme už množstvo príspevkov na Instagrame práve téme dôchodku a pravidelne sa snažíme upozorňovať hlavne mladých ľudí na finančné problémy, ktoré ich v budúcnosti s veľkou pravdepodobnosťou čakajú na dôchodku. Jediným spôsobom ako tomu zabrániť, je sa na dôchodok dobre pripraviť. Práve preto sme tu my, aby sme Vám v tomto smere pomohli.

Chcem si zabezpečiť dôchodok

Ako Vám s dôchodkovým zabezpečením pomôžeme?

Zhodnotíme vašu životnú situáciu a podľa toho určíme, či sa Vám oplatí vstúpiť do II. a III. piliera. Ak áno, pomôžeme Vám so sprostredkovaním II. či III. piliera a vyberieme vhodnú investičnú stratégiu.
Ak ste už vstúpili do II. alebo III. piliera, skontrolujeme, či ich máte nastavené správne.
V neposlednom rade sa pozrieme na Vaše súkromné sporenie na dôchodok.
Ak ešte nemáte dostatok skúseností s investovaním, radi Vám vysvetlíme, ako to funguje.
Na základe dĺžky investovania Vám vyberieme investičné portfólio na mieru.
Počas celej doby investovania bude o vašu investíciu postarané a v prípade noviniek na trhu prispôsobíme portfólio aktuálnej situácii.

Ako sa pozeráme na dôchodkové zabezpečenie my?

Dôchodok je veľmi dôležitá téma, ktorá získava stále viac a viac na dôležitosti hlavne pre demografickú krízu, ktorej už začíname čeliť a kvôli ktorej sa v budúcnosti naše dôchodky znížia aj o polovicu v porovnaní so súčasnosťou. Väčšina hlavne mladých ľudí si toto nepripúšťa a nedávajú tomu potrebnú vážnosť, no my vo Financopedii sa to snažíme zmeniť.

Dozvedieť sa viac
16.01.2022
Ako sa pozeráme na dôchodkové zabezpečenie my?
Dôchodok je veľmi dôležitá téma, ktorá získava stále viac a viac na dôležitosti hlavne pre demografickú krízu, ktorej už začíname čeliť a kvôli ktorej sa v budúcnosti naše dôchodky znížia aj o polovicu v porovnaní so súčasnosťou. Väčšina, hlavne, mladých ľudí si toto nepripúšťa a nedáva tomu potrebnú vážnosť. My vo Financopedii sa to snažíme zmeniť.
Čítať viac...

Naši partneri