Mám záujem

Hypotéka s Financopediou

Vzhľadom k neustálemu rastu cien nehnuteľností a sprísňovaniu pravidiel zo strany NBS sa pre bežných ľudí stáva vlastné bývanie stále menej a menej dostupné. Financopedia Vám pomôže vyriešiť to najrozumnejšie financovanie bývania a zároveň Vás na bývanie pripraví.

Prečo využiť službu Financopedie?

Možno si myslíte, že úroková sadzba, ktorú vidíte v reklame, je rozhodujúcim parametrom pri výbere najvhodnejšej hypotéky, no to vôbec nie je pravda. Každá banka má svoje pre a proti. Každá banka sa na Vás pozerá inak, a preto sa pri výbere banky pozeráme na klienta komplexne a finálne riešenie vyberáme až na základe dôkladnej analýzy a unikátnej metodiky v našom portáli, ktorá pomáha našim sprostredkovateľom nájsť najlepšie riešenie na trhu.

Mám záujem o hypotéku

Ako Vám s hypotékou pomôžeme my?

Na základe detailnej analýzy zhodnotíme Vaše reálne možnosti a pozrieme sa na to, v ktorej banke by ste mohli dostať tie najlepšie podmienky.
Následne Vám skompletizujeme celkové náklady, ktoré sú spojené s hypotékou, vyčíslime celkové preplatenie za obdobie fixácie a pripravíme konkrétnu ponuku.
Ak budete súhlasiť s daným riešením, pomôžeme Vám skompletizovať všetky potrebné dokumenty a podáme za Vás žiadosť.
V prípade potreby Vám pomôžeme nájsť znalca na ohodnotenie nehnuteľnosti.
Pri celom procese hypotéky Vás budeme zastupovať a komunikovať za Vás s bankou.
Priebežne Vás budeme informovať o stave hypotéky.
Po podpise zmlúv vybavíme záležitosti spojené s katastrom.
Ak bude treba, tak Vám pomôžeme aj s dofinancovaním kúpnej ceny nehnuteľnosti.
Na konci Vám poradíme s výberom vhodného poistenia nehnuteľnosti a potvrdíme vinkulačné tlačivá v poisťovni.
Pomôžeme Vám pripraviť si všetky potrebné dokumenty k čerpaniu hypotéky.
Postaráme sa o to, aby ste mali počas celého trvania fixácie tie najlepšie podmienky.

Ako sa pozeráme na hypotéku my?

Hovorí sa, že úver je dobrý sluha, ale zlý pán. Väčšina ľudí má pred hypotékou veľký rešpekt. Je to hlavne z toho dôvodu, že si myslia, že by pri nesplácaní svojich záväzkov prišli o všetko. V súčasnosti môžeme považovať hypotéku za najlepší nástroj, ako si čo najlacnejšie požičať peniaze, no to neznamená, že si budeme bezhlavo požičiavať. Tak, ako vo všetkom, aj v hypotéke musíme mať systém a využiť ju vo svoj prospech.

Dozvedieť sa viac
29.01.2022
Ako sa pozeráme na hypotéku my?
Hovorí sa, že úver je dobrý sluha, ale zlý pán. Väčšina ľudí má pred hypotékou veľký rešpekt. Je to hlavne z toho dôvodu, že si myslia, že by pri nesplácaní svojich záväzkov prišli o všetko. V súčasnosti môžeme ešte stále považovať hypotéku za najlepší nástroj, ako si čo najlacnejšie požičať peniaze, no to neznamená, že si budeme bezhlavo požičiavať. Tak, ako vo všetkom, aj v hypotéke musíme mať systém a využiť ju vo svoj prospech.
Čítať viac...

Naši partneri