Mám záujem

Pridajte sa do nášho tímu

Cieľom Financopedie je vybudovať tím kvalitných a perspektívnych ľudí, ktorí budú svojim klientom úprimne a s veľkou pokorou poskytovať služby finančného sprostredkovania pod menom Financopedie a rozširovať finančnú gramotnosť po celom Slovensku.

Príležitosť stať sa členom Financopedie
Komplexný vzdelávací systém
Čas, energia a skúsenosti, ktoré ti odovzdáme, aby si to mal na začiatku ľahšie ako my
Spravodlivé odmeňovanie
Priestor budovať svoju kariéru

Čo ti ponúka Financopedia navyše?

Naše know-how, ktoré z teba spraví odborníka, nie predajcu produktov
Vybudovanú značku vo finančnom svete
Jednoduchý a spravodlivý kariérny plán, ktorý nie je plný nezmyselných postov
Slobodu vo výbere finančných produktov, ktoré nie sú viazané žiadnymi následnými províziami

Kontaktný formulár

Ako bude prebiehať naša spolupráca?

Dohodneme sa na stretnutí, ktoré môže prebiehať osobe alebo online formou.
Na stretnutí ti povieme niečo viac o našom projekte a vysvetlíme ti, ako to u nás funguje.
Pomocou viacerých otázok sa ťa budeme snažiť čo najviac spoznať, aby sme si boli na 100% istí, že sa k nám do tímu Financopedie hodíš.
Ak sa dohodneme na spolupráci, povieme si najbližšie kroky vo vzdelávacom systéme, ktoré musíš absolvovať preto, aby si mohol/a poskytovať finančné sprostredkovanie pod našou značkou.
Pokiaľ si už niekde robil/a finančného sprostredkovateľa a máš potrebné licencie z NBS, viaceré kroky vo finančnom vzdelávaní môžeme preskočiť, no aj tak by sme ti radi vysvetlili, ako pracujeme s klientmi my a akú pridanú hodnotu im poskytujeme.
Už počas vzdelávania ti budeme ukazovať na reálnych príkladoch, ako pracujeme s našimi klientmi.
Po absolvovaní nášho vzdelávacieho procesu a skúškach v NBS si vymeníme karty a my sa budeme pozerať, ako to robíš ty a postupne budeme upravovať detaily.
Keď už budeš vedieť pracovať sám/sama, nenecháme ťa len tak, ale budeme s tebou pracovať aj naďalej, pomáhať ti v tvojom osobnom raste.

Často kladené otázky

Trh nikdy nie je preplnený. Finančných sprostredkovateľov je stále menej a menej a aj vďaka sprísňujúcej sa legislatíve ostávajú len tí, ktorí na sebe poctivo pracujú a poskytujú kvalitnú službu. Ľudia sú už poučení a "nevzdelaných sprostredkovateľov" vytláčajú z trhu poctiví finančníci, ktorí sa neustále posúvajú vpred, aby dokázali poskytnúť svojim klientom tú najvyššiu kvalitu. Financopedia si zakladá práve na kvalitnom a podrobnom vzdelaní a úprimnosti. Okrem toho poskytujeme našim sprostredkovateľom značku, ktorou sa môžu s hrdosťou prezentovať. Ak spojíš odbornosť, úprimný záujem a Financopediu dokopy, máš veľkú šancu uplatniť sa na trhu.

Potrebuješ splniť týchto 5 podmienok. V prvom rade ťa musia financie baviť. My našu prácu robíme, pretože nás to baví a máme k tomu vzťah. V druhom rade musíš mať ochotu vzdelávať sa. Financopedia si zakladá hlavne na vzdelaní, všade sa tým prezentuje, a preto máme pripravený rozsiahly vzdelávací systém, ktorým musí na začiatku prejsť každý, no to nestačí. Ako finančný sprostredkovateľ sa musíš učiť stále niečo nové a neustále na sebe pracovať, pretože doba sa posúva, a to čo fungovalo pred pár rokmi môže teraz fungovať inak. Tretia podmienka je úprimný záujem o klienta. Boli by sme veľmi neradi, ak by nám našu reputáciu a povedomie ohrozil niekto, kto prišiel do tohoto podnikania len za vidinou rýchlych peňazí. Štvrtá podmienka je, aby si bol/a prirodzene kontaktný/á a otvorený/á novým možnostiam. Toto podnikanie je o kontaktoch a môžeš byť akokoľvek „nadupaný/á“ informáciami. Keď sa nevieš predať, tak to bude pre teba veľmi náročné. Posledná podmienka je disciplína, výdrž a chuť sa neustále zlepšovať a posúvať vpred. Ak to spĺňaš, nemusíš spĺňať 4. podmienku, pretože sa to naučíš.

Tvrdo som pracoval na tom, aby Financopedia prišla s niečím novým. Každý už dnes hovorí, že poskytuje kvalitnú a úprimnú službu, ale to už je podľa nás otrepaná fráza a hlavne to nestačí. V prvom rade ponúkame svojim sprostredkovateľom značku, ktorá tu chýba vo finančnom svete. Našim cieľom je, aby Financopedia zvyšovala našim sprostredkovateľom kredit, uľahčovala im prácu a otvárala im nové možnosti. V druhom rade sa zameriavame na kvalitné a systematické vzdelávanie. Práve tu v minulosti a aj v súčasnosti pohorela väčšina začínajúcich sprostredkovateľov. Jednoducho sú hodení do vody bez akýchkoľvek skúseností a s minimálnym vzdelaním a znalosťami trhu majú radiť ľuďom, čo majú robiť so svojimi peniazmi. My sa snažíme nazačiatku poskytnúť každému začínajúcemu sprostredkovateľovi odborné vzdelanie, bez ktorého sa nazačiatku ťažko bude vedieť pohybovať vo svete financií a bez ktorého mu bude chýbať potrebná odbornosť, ktorú dnešný svet financií vyžaduje. V neposlednom rade poskytujeme našim sprostredkovateľom zaujímavý kariérny plán, ktorý ich už nazačiatku kariéry bude motivovať k poskytovaniu kvalitnej služby a nie je plný nezmyselných kariérnych postov.